Електронски прецизен шрафцигер

Како една од водечките производителот, снабдувачот и извозник во Taiwan, Ние се специјализираат во Електронски прецизен шрафцигер производството. Имаме повеќе од десет години богато искуство во развој на производот, продажба и монтажа, нашите производи имаат добиено голем углед во домашни и задокеански. Нашата компанија со високо квалитетни производи, најдобри услуги и добра репутација, имаат освоено голем customers'support, и стана повеќе сила и моќен, скала е проширен и потполно сопственост manufactory.
Нашите

Електронски прецизен шрафцигер

одговара на строги норми за квалитет на меѓународниот пазар. Нашите стандарди за квалитет дејствува како клупата марка за целата индустрија. Со долга поврзаност со некои од најдобрите лица во индустријата, ние сме во можност да имаат многу подобра одржи во продажба, како и извори.
  • Електронски прецизен шрафцигер - TEC-0100&0200&0350,TEC-0750&1000, TEC-1200&2000
Електронски прецизен шрафцигер
модел - TEC-0100&0200&0350,TEC-0750&1000, TEC-1200&2000
Електронски шрафцигер за контрола на вртежниот момент со жичен трансдуцер
ТЕЦ-0050&0100&засилувач;0200&засилувач;0350,ТЕЦ-0500&засилувач;0750,ТЕЦ-1200&засилувач;1600

Рачното поставување вртежен момент ја има предноста што е лесно за употреба.Во исто време,операторот можеби ќе сака да има повеќе контролни функции за своите алатки.itorcTec ги подобри производите на почетно ниво до напредна верзија со замена на механизмот за контрола на куплунгот со електронски систем за контрола и одлучување.Со овие функции,таквите алатки можат да обезбедат повеќе функции и способности на клиентите.
ITORCTEC TECHNOLOGY CO., LTD.
TEC-0100&0200&0350,TEC-0750&1000, TEC-1200&2000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ITORCTEC TECHNOLOGY CO., LTD.
Купете го најдоброто Електронски прецизен шрафцигер, треба да знаете за највисок квалитет на Електронски прецизен шрафцигер производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
BLDC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ITORCTEC TECHNOLOGY CO., LTD.
Купете го најдоброто Електронски прецизен шрафцигер, треба да знаете за највисок квалитет на Електронски прецизен шрафцигер производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
TMC-0100&0200&0350, TMC-0750
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ITORCTEC TECHNOLOGY CO., LTD.
Купете го најдоброто Електронски прецизен шрафцигер, треба да знаете за највисок квалитет на Електронски прецизен шрафцигер производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Transducer
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings